Geboorte van de studio
Stream It studio was het geesteskind van Nicolas Lobet (fotograaf) en Pierre-Olivier Dirix (communicatie), die hun klanten een nieuwe dienst wilden aanbieden. Later voegde Ismail Kavak zich bij het project.
Even voorstellen aan het team :
- Nicolas Lobet (co-regisseur) werkt al 15 jaar in de fotografie en video. Bij Stream It studio brengt hij een dosis creativiteit mee en is hij verantwoordelijk voor het decorontwerp (beelden, belichting, enz.).
- Pierre-Olivier Dirix (co-directeur), die al 13 jaar actief is in communicatie en marketing, brengt zijn commercieel inzicht en expertise in communicatie en management in Stream It studio in.
- Ismail Kavak, die al meer dan 5 jaar grafisch ontwerper is, is verantwoordelijk voor de productie op alle media en voor de visuele identiteit van de streaming.
Stream It studio werd 3 maanden geleden gelanceerd om zich aan te passen aan de nieuwe realiteit (thuiswerk, explosie van online vergaderingen en contacten, toename van de tijd die wordt doorgebracht op sociale netwerken, enz.

Producten
Deze studio, gevestigd in de Seed Factory in Oudergem, biedt oplossingen op maat voor het streamen en opnemen van videocapsules voor bedrijven, kmo's en particulieren.
Je kunt het team ook je presentaties, conferenties, interviews, trainingen, webinars, Facebook Live, Instagram Live, YouTube Live, algemene vergaderingen, bestuursvergaderingen, financiële resultaten, mede-eigendomsvergaderingen, enz. toevertrouwen.
De studio is uitgerust met alle benodigde hightech apparatuur om je de ondersteuning te bieden die je nodig hebt voor je evenementen:
- Feedbackschermen stellen je in staat om te communiceren met je publiek (chat, publieksparticipatie, enz.).
- Meerdere camera's (vast en robot) met high-definition rendering
- Een green key achtergrond, professionele verlichting, verschillende retourschermen en eigentijds meubilair
In slechts 3 maanden op de markt heeft de studio al zo'n 15 streamingevenementen georganiseerd.
Klanten komen uit allerlei sectoren, waaronder lobbybedrijven, advocaten, communicatiebedrijven, businessclubs, familieraden, stemapplicaties, bedrijfsondersteunende bedrijven, leraren en ......
Het team biedt ook een coachingservice om je te helpen de inhoud van je stream te optimaliseren zodat deze impact heeft op je publiek.

Stream It Studio en Covid 19
"Onze studio draait. Vijftien streams in drie maanden. Maar we moeten toegeven dat door deze pandemie de beslissingen van onze prospects, klanten, enz. langer op zich laten wachten, wat onze planning en onze strategie beïnvloedt," zegt Pierre Olivier.
Er zijn veel plannen voor de toekomst, waaronder het verder vergroten van ons profiel, het voldoen aan de groeiende vraag naar fysieke evenementen en het ontwikkelen van onze buitenactiviteiten.

Waarom de studio in de Seed Factory?
"The Seed Factory is een coworking space die menselijk, professioneel, dynamisch en vriendelijk is. In onze business staan mensen en technologie centraal. Lang leve Edouard en zijn team!
Wil je net als StreamIt Studio een kantoor huren in Oudergem? Kom meer te weten over het bedrijvencentrum Seed Factory. Aarzel niet om een afspraak te maken voor een bezoek aan de lokalen met Edouard Cambier en zijn team per telefoon of via hun online formulier.

Volg ons op :